سوالات متداول

برقراری ارتباط سیم مشترک با splltter شرکت سرویس دهنده توسط شرکت مخابرات را عمل رانژه می گویند.

مودم های تک پورت ( Combo ) تنها با سیم LAN یا USB به سیستم متصل می شوند این در حالی است که مودم های وایرلس به صورت ( Wireless ) نیز قابل اتصال می باشند.در حالت عادی مودم های تک پورت ( Combo ) حداکثر قابلیت اتصال به دو سیستم را دارند ولی مودم های وایرلس قابلیت اتصال به چهار سیستم را از طریق LAN و سی و دو سیستم را از طریق وایرلس دارند.

با توجه به واگزاری تعداد محدودی پورت از جانب شرکت مخابرات و اتمام آن در این مراکز تا دریافت مجوزهای لازم از شرکت مخابرات و افزایش ظرفیت در این مراکز فروش سرویس اینترنت در این مراکز متوقف می گردد.لازم به ذکر است با ثبت اطلاعات خود در لیست انتظار با افزایش پورت در این مراکز واحد فروش این شرکت آماده سرویس به شما خواهد بود.

ه سامانه ای که به صورت تخصصی جهت ارسال ، دریافت و مدیریت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد ، ارسال ، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد ، سامانه پیام کوتاه می گویند.

یک سامانه پیام کوتاه تحت وب است که از بستر اینترنت با مرکز سرویس پیامک اپراتورهای تلفن همراه ارتباط برقرار کرده و از این مسیر پیام کوتاه را با سرعت بالا به شبکه های تلفن همراه ارسال و از آن ها دریافت می کند.

این سامانه کاملا تحت وب بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم عامل ندارد ، تنها نیاز به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس ، گوگل کروم ، اوپرا ، اینترنت اکسپلورر و... ) دارید.در صورتی که مرورگر ( Browser ) شما قدیمی است آن را حتما به روز کنید.

برای استفاده از سامانه پیامک به یک حساب کاربری نیاز است.به هر کاربر یک نام کاربری و رمز عبور اختصاص می یابد که با استفاده از آن ها می تواند وارد پنل اختصاصی خود شود و اقدام به تهیه و ارسال پیامک نماید.

سرعت ارسال پیامک در پنل اس ام اس بسته به شرایط ( ترافیک خطوط و صف مخابرات ) بین 30 تا 50 پیامک در هر ثانیه می باشد.( 1800 تا 3000 پیامک در دقیقه ) متوسط سرعت ارسال ۲۰۰۰ پیامک در دقیقه است.البته ناگفته نماند که سرعت ارسال SMS تابعی از ترافیک آن لحظه اپراتور مخابراتی است.در موارد با ترافیک سرعت ارسال ۵۰۰ پیامک در دقیقه نیز مشاهده شده است و یا در نقطه مقابل آن اغلب در روزهای جمعه سرعت تا ۵۰۰۰ ارسال در دقیقه نیز بالا می رود.

بله در هر زمان با پرداخت اختلاف قیمت این امکان وجود دارد.

پس از پرداخت وجه پنل شما فعال شده است اکنون نوبت تکمیل مدارک شما از بخش " ارسال مدارک " در بخش پشتیبانی می باشد ، پس از اینکه کپی کارت ملی یا شناسنامه خود را از طریق این بخش ارسال کردید منتظر بمانید تا مدارک شما توسط کارشناسان تایید شود.

کپی کارت ملی نماینده شرکت که با پنل کار می کند به همراه کپی روزنامه رسمی ، آگهی تاسیس یا صفحه اول اساسنامه را ارسال فرمایید ، ارسال قبض تلفن ثابت برای این گونه ادارات نیز الزامیست

شما برای انجام هر یک از کارهایی که می خواهید در نرم افزار انجام دهید احتیاج به مسیری برای ارسال یا دریافت پیام دارید. مثل ارسال پیامک به یک شهر ، انجام نظرسنجی و ... برای ارسال نیاز به خط اختصاصی ندارید بلکه برای دریافت پیامک حتما نیاز به یک خط اختصاصی دارید.

بله ، شما میتوانید کلیه دریافت های خود از شماره اختصاصی را به یک يا چند شماره موبایل دایورت نمایید.

هزینه شماره اختصاصی بر اساس تعداد ارقام و رند بودن شماره متفاوت می باشد و شما میتوانید ارقام آخر شماره را انتخاب نمایید.

این شماره ها مربوط به افرادی است که هنگام خرید سیم کارت خود آدرس آن منطقه را به همراه اول داده اند و ممکن است درصد کمی از آنها دیگر در آن منطقه ساکن نباشند.

بله ، شما مي توانيد در هنگام نوشتن متن ابتدا یک کلمه فارسی بنویسید و سپس متن خود را به لاتین وارد کنید و با هزينه فارسي ارسال کنيد.

لطفا برای ایجاد منشی پیامک به موارد زیر دقت نمایید : 1. بازه زمانی منشی پیامک را درست تنظیم نموده باشید. 2. شماره گیرنده و فرستنده ای که انتخاب می نمایید ارسال و دریافت داشته باشد. 3. متن پیامک ارسالی شما جزو کلمات فیلتر نباشد.

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد ، این نرم افزار قادر است تا 5 میلیون پیامک را در یکبار ارسال نماید.

بله امکان ارسال پیامک به سایر کشور ها از طریق ارسال بین المللی امکان پذیر می باشد ، هزینه پیامک های بین المللی نیز در حدود 10 برابر هزینه پیامک فارسی عادی می باشد.

حتماً باید کارت شناسایی معتبر ارائه گردد.طبق دستورالعمل ، می بایست کاربران تابعیت ایرانی داشته باشند.

تمام کاربران و نمایندگان پس از ثبت نام و ورود به سامانه می توانند با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت ، سوالات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ کارشناسان ما را در همان قسمت مشاهده نمایند.همچنین در صورتی که سوال شما جدید و بصورت عمومی باشد ، همراه با پاسخ در لیست سوالات متداول قرار می گیرد.